Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com -  
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

» AlbaChat
» Menu
» Albania News
» Albania
    Flag
    History
    Anthem
    Albania in Antiquity
    Kingdom of Illyria
    Tourism
    The Food
    The people
    Archeology
    Geography
    Holocaust
    Famous Albanians
    Info Albania
» Albanian Language
» How to get to Albania
    Entry by air
    Entry by roadways
    Entry by sea
    Visa Procedures and Customs
» Entertainment
    Art & Culture
    Magazine
    About Albania
» Cultural Heritage
    Arts and Crafts
    Castles and Forts
    Cultural Activities
    Food and Drink
    Historical Sites
    Monuments
    Museums
    Music and Dance
    Religious Monuments
» Natural Heritage
    Coastal Tourism
    Flora and Fauna
    Mountain and Rural Tourism
    National Parks
    Outdoor Activities
» Legislation
» Economy
    Resources
    Industry
    Agriculture
    Trade
    Transportation
    World Bank Statistics
» Beautiful Albania
» Thenie - Proverba

» Beje webfaqe startues
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė
www.Albade.com - Albania News Icon_minitime28/4/2014, 03:03 nga TheBest
www.Albade.com - Albania News 19355fotoxp
Microsoft i kushton njė dokumentar sistemit operativ Xp qė doli nė “pension” 9 prillin e kėtij viti. Kompania e themeluar nga Bill Gates ndalet nė kėtė dokumentar edhe nė historinė e fotografisė klasike qė shfaqet nė desktop. Foto e titulluar “Bliss” ėshtė e shkrepur nga Charles O’Rear , fotograf …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Kinema : Filmi mbi Grace Kelly
www.Albade.com - Albania News Icon_minitime28/4/2014, 02:57 nga TheBest
“Grace of Monaco” ėshtė filmi biografik qė tregon mbi jetėn e Grace Kelly , qė nga fillimet e saj si aktore , njohja me Princin e Monakos , historia e dashurisė e deri tek aksidenti qė pėsoi nė 1982.
Ky film shfaq mė tepėr anėn humane tė aktores se sa i qendron strikt tė treguarit tė historisė.
Nė kast , rolin e princeshės e luan Nicole Kidman, e …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Rihanna dhe Drake kapen mat
www.Albade.com - Albania News Icon_minitime28/4/2014, 02:54 nga TheBest
Revistat rozė raportojnė prej kohėsh se reperi Drake dhe Rihanna prej disa muajsh janė nė njė lidhje, por vetėm sė fundmi janė duke hedhur hapa seriozė nė romancėn e tyre.

Pas druajtjeve tė ditėve tė para dhe qėndrimit larg syrit tė mediave dhe publikut, sė fundmi duket se dy kėngėtarėt ndjehen mė komodė kur shfaqin nė publik ‘miqėsinė’ e tyre.


[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»
www.Albade.com - Albania News Icon_minitime8/3/2012, 05:02 nga Leonita
Nderkohe qe nga foto duken te lumtur si baba dhe bije, po nuk jane ashtu.Aktorja Halle Berry qe gjendet me pushime bashke me te fejuarin e saj aktual Olivier Martinez nuk eshte e qete.Fituesja e ēmimit Oskar, ka ndermend te nise nje beteje ligjore, kunder ish bashkshortit te saj Gabriel Aubry (babai i Nahla) qe ai te mos i afrohet me vajzes se …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 1
Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty»
www.Albade.com - Albania News Icon_minitime8/3/2012, 05:00 nga Leonita
"Nuk do te martohem me Anna Kournikoven.Nuk besoj se nje martese mund te shpetoje lidhjen mes dy njerezve qe duhen.Martesa eshte thjesht nje cope leter"-Keto jane fjalet e kengetarit 36 vjeēar Enrique Iglesias, qe prej njembedhjete vitesh eshte i lidhur me tenisten ruse Ana Kournikova, 30 vjeē.Kengetari nuk do te degjoje te flitet per …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Madonna, nuk deshiron me "te hidhet poshte trenit".
www.Albade.com - Albania News Icon_minitime8/3/2012, 04:55 nga Leonita
Disa muaj me pare mbreteresha e muzikes pop, kishte preferuar "te hidhej poshte nje treni" sesa te martohej. Ndersa tani Madonna duket se po e merr ne konsiderate propozimin per martese qe i ka ardhur nga i dashuri Brahim Zaibat.Ata qe prej vitit 2010 po kalojne nje periudhe shume te mire.Flitet se kercimtari francez , disa dite me pare …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
July 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Tema Fundit
» Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga anda27717 23/3/2023, 16:38

» Dashuri nė Shikim tė Parė
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga anda27717 23/3/2023, 16:37

» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 21/1/2019, 11:04

» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 14:54

» Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 07:22

» Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 05:55

» Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
www.Albade.com - Albania News Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 05:53

Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
» Radio Live
Statistikat
Forumi ka 996 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agdrenasi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16740 artikuj v 4937 temat
Kush ėshtė nė linjė
28 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 28 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 281 mė 8/3/2014, 13:35
© Albania.123.st 2007-2019
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek
info@albania.123.st.