Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0Admin102513/11/2007, 02:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0BoraBardh125410/2/2009, 20:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0BoraBardh83010/2/2009, 20:03
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0BoraBardh9227/2/2009, 22:02
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 4Bukuroshja9554/2/2009, 17:37
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 3BoraBardh13112/2/2009, 18:55
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 2Bukuroshja12962/2/2009, 13:03
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0BoraBardh6911/2/2009, 02:44
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0BoraBardh7301/2/2009, 02:42
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0BoraBardh8971/2/2009, 02:40
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 9TheBest8716/12/2008, 02:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0Admin137326/11/2008, 03:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0TheBest162022/3/2008, 18:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL146013/11/2007, 17:31
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL88913/11/2007, 17:31
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL128813/11/2007, 17:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL76913/11/2007, 17:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL84813/11/2007, 17:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL194713/11/2007, 17:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL77013/11/2007, 17:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL75313/11/2007, 17:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL101413/11/2007, 17:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL91813/11/2007, 17:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL199713/11/2007, 17:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL86313/11/2007, 17:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL93013/11/2007, 17:24
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL73113/11/2007, 17:24
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL122313/11/2007, 17:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKuzhina & Gatimi Empty 0AdmiraL98113/11/2007, 17:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės