Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 3Leonita105920/1/2009, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 3Leonita75026/11/2008, 17:05
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Admin61426/11/2008, 03:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Leonita69811/4/2008, 22:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 2Leonita62711/4/2008, 22:06
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 4Leonita64211/4/2008, 21:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 3Leonita6397/4/2008, 21:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 6Leonita6557/4/2008, 21:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Leonita6677/4/2008, 20:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest119422/3/2008, 18:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest93122/3/2008, 18:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest71922/3/2008, 18:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest66322/3/2008, 18:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest61922/3/2008, 18:46
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest70122/3/2008, 18:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0TheBest66022/3/2008, 18:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 17Admin17471/3/2008, 12:31
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 3Admin30786/2/2008, 23:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 7Admin8176/2/2008, 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Admin7464/2/2008, 13:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Admin6254/2/2008, 13:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 4Admin7264/2/2008, 13:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Admin8184/2/2008, 13:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL70130/12/2007, 17:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL140730/12/2007, 17:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL69430/12/2007, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 6Admin82715/11/2007, 00:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0Admin63715/11/2007, 00:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL114413/11/2007, 18:04
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL270613/11/2007, 18:02
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL78613/11/2007, 18:00
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL96013/11/2007, 17:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL76413/11/2007, 17:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL66813/11/2007, 17:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL66513/11/2007, 17:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL87513/11/2007, 17:56
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKinematografia dhe Teatri Empty 0AdmiraL86313/11/2007, 17:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės