Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest80220/11/2010, 18:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest56620/11/2010, 18:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest55620/11/2010, 18:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest52520/11/2010, 18:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest55620/11/2010, 18:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest71620/11/2010, 18:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest53720/11/2010, 18:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5723/10/2010, 15:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest6003/10/2010, 15:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5723/10/2010, 15:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5693/10/2010, 15:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5573/10/2010, 15:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5923/10/2010, 15:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest6203/10/2010, 15:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5373/10/2010, 15:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5333/10/2010, 15:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest4963/10/2010, 15:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5163/10/2010, 15:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5593/10/2010, 14:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest68127/9/2010, 14:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest51627/9/2010, 14:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest52427/9/2010, 14:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest51727/9/2010, 14:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest54627/9/2010, 14:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest59323/9/2010, 13:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest63623/9/2010, 13:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest56523/9/2010, 13:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest53523/9/2010, 13:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest52423/9/2010, 13:34
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest60923/9/2010, 13:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest54723/9/2010, 13:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest53423/9/2010, 13:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest47823/9/2010, 13:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest58218/5/2010, 15:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest55418/5/2010, 15:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest59318/5/2010, 15:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest61118/5/2010, 15:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest55718/5/2010, 15:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest55118/5/2010, 15:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest54318/5/2010, 15:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest53818/5/2010, 15:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest53318/5/2010, 15:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest50218/5/2010, 15:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest51218/5/2010, 15:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5408/12/2009, 05:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5778/12/2009, 05:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest6288/12/2009, 05:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5818/12/2009, 05:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5998/12/2009, 05:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArena Ndėrkombėtare Empty 0TheBest5558/12/2009, 05:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės