Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1Admin296822/9/2010, 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
92TheBest763614/9/2012, 17:18
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 6TheBest86114/9/2012, 17:15
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 18BlueScreen144529/7/2012, 21:46
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 16Armanda2012116211/7/2012, 16:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 2Briliana Shaova9267/3/2012, 21:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 15Admin999927/11/2011, 02:03
fuadlumi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
115BlueScreen999915/11/2011, 00:40
salamander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 3TheBest107626/4/2011, 05:09
antoneta radi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1Admin11598/11/2010, 04:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0Admin78522/9/2010, 16:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0Admin79822/9/2010, 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1Admin101522/9/2010, 16:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 5Admin187822/9/2010, 16:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
49Admin261722/9/2010, 16:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0Admin79422/9/2010, 15:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest97021/9/2010, 02:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest77821/9/2010, 02:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest77621/9/2010, 02:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 2TheBest89921/9/2010, 02:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest77321/9/2010, 02:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest73621/9/2010, 02:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 4TheBest98921/9/2010, 02:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest89421/9/2010, 01:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 5TheBest95719/9/2010, 03:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 4TheBest241219/9/2010, 03:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 5TheBest118719/9/2010, 03:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 4TheBest99619/9/2010, 03:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 5TheBest86019/9/2010, 03:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest86119/9/2010, 03:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest82519/9/2010, 02:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest94919/9/2010, 02:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 11TheBest262019/9/2010, 02:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 2TheBest76419/9/2010, 02:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest69919/9/2010, 02:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest85919/9/2010, 02:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 12TheBest275919/9/2010, 02:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35TheBest999919/9/2010, 02:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest73418/9/2010, 03:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest93218/9/2010, 03:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest72718/9/2010, 03:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest76318/9/2010, 03:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest133118/9/2010, 03:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest72818/9/2010, 03:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 2TheBest81318/9/2010, 03:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest91818/9/2010, 03:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 10TheBest131218/9/2010, 03:34
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 1TheBest79018/9/2010, 03:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 7TheBest82218/9/2010, 03:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLetėrsia Empty 0TheBest97818/9/2010, 03:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės